Sayın Genel Başkanımızın Ali Gültekin Özel Eğitim ve İş Uygulama Okulu’nu Ziyareti

Emniyet Genel Müdürümüzün eşi Genel Başkanımız Sayın Gülhan ALTINOK Hanımefendi, Emniyet Genel Müdür Yardımcıları eşleri ve Daire Başkanları eşleri ile birlikte 16 Mart 2017 Perşembe günü, Ankara Mamak’ta bulunan Ali Gültekin Özel Eğitim ve İş Uygulama Okulu’nu ziyaret etti. Sayın Genel Başkanımız ve beraberindekiler okulu gezip, çocuklarla yakından ilgilendi. Öğrencilerle tanışan ve sohbet eden Sayın ALTINOK Hanımefendi, onlarla motive edici, moral verici konuşmalar yaparak, tekrar okulu ziyaret edeceklerini yine çocuklarımızla beraber olacağını sözlerine ekledi.

Ayrıca, ziyaretimizde öğrencilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çeşitli hediyeler verildi. Sayın Emel TOKYAY’ın aracılığı ile öğrencilere yönelik kukla gösterisi sahnelendi. Sayın Genel Başkanımız ve misafirlerle Karagöz ve Hacivat gösterisini neşe içinde seyreden öğrenciler, doyasıya eğlendiler.

Okul Müdürü Sayın Arif ERDOĞAN, Sayın Genel Başkanımıza okul ve verdikleri eğitim hakkında bilgiler vererek, bu güzel ve anlamlı ziyaret için kendilerine şükranlarını sundu. Sayın Hanımefendi de, ellerinden geldiğince öğrencilere her konuda destek olacaklarını ifade ederek, okul müdürü ve öğretmenlerini özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti.