Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 171.Yılı Kutlama Mesajı

Vatanın huzur ve güvenliğini sağlamak uğrunda canlarını tehlikeye atarak özveri ve cesaretle bu görevi yerine getirmeye çalışan Türk Polis Teşkilatımızın, 171. Kuruluş yıldönümünü gururla kutluyoruz. Son yıllarda Polis Teşkilatımız kalifiye insan gücü olarak ve eğitime ağırlık vererek, en son teknolojiyi de kullanarak bir çok alanda başarılara imza atmıştır. Verdiği bu mücadelede polisimiz toplum destekli ve insan odaklı olarak çok önemli mesafeler almış ve almaya da devam etmektedir.

Emniyet teşkilatımız sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurtdışında da başarılı çalışmalar kaydetmiştir. Şiarımız disiplin ve eğitimdir. Bunun yanında yaptığımız işe gönülden inanmak attığımız adımların en büyük destekçisidir.

Türk Polis Teşkilatının kıymetli evlatlarına kucak açma amacıyla kurulan Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği olarak bizler, şehitlerimizin ve gazilerimizin mirasına her zaman sahip çıkacak, onların aileleri için her türlü imkanı seferber etmeyi sürdüreceğiz. Bu vesileyle, şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle yâd ediyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Derneğimiz adına Emniyet camiamızın 171. Kuruluş Yıldönümünü en içten dileklerimizle kutlarız. Daha nice seneler aynı çatı altında hizmet verme temennilerimizle...

Yönetim Kurulu